Nejnovější recenze ze sekce Pleť

Antipodes Culture Krém probiotický noční 60 ml

Antipodes Culture Krém probiotický noční 60 ml

Ověřený zákazník Vivantis.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Vivantis.cz

• Výborné složení, balení ve skle

Dle Vivantis je v pořádku dodat produkt v polovině května s trvanlivostí do 10/2024.

Na základě vyzkoušených vzorečků, jsem si produkt zakoupila. S produktem jsem velice spokojena, protože mám problematickou pleť, jako jsou rozšířené póry, mastná pleť i sem tam nějaký pupínek. Myslím si, že díky složení v tomto produktu se nedokonalosti mojí pleti o dost zlepšily. Zakoupila jsem si větší balení s pumpičkou, aby se mi to lépe aplikovalo a bylo vždy po ruce. Produkt používám dvakrát denně, ale hlavně po odlíčení na noc. Jsem naprosto spokojena a tento produkt doporučím každému, kdo má problematickou pleť. Produkt si opět koupím.

Gillette Fusion 5 Ultra Moisturising gel 200 ml

• Nezanechává lesklou pokožku
  • Účinnost
  • Rychle hojí akné
  • Dostupnost produktu
  • Dá se použít i na pupínky na hýždích
  • Pozlátko na tubě jako u pasty
  • Vyšší cena
  • Nedokáže předcházet hormonálnímu akné
  • Bílé tvrdé částečky nešli rozetřít

Bioaktivní CBD krém na akné je inovativní krém s Beruldiolem s patentovaným složením. Jelikož trpím i v dospělosti na akné stejně jako v pubertě, tak už jsem vyzkoušela opravdu celou škálu přípravků na akné a musím říct, že ještě s žádným přípravkem jsem ještě nebyla tak moc spokojená jako právě s tímto CBD krémem. Krém na první dobrou zaujme především jeho inovativním, patentovaným složením, které žádný jiný krém neobsahuje. Krém se velice dobře nanáší a do pokožky se rychle vstřebá. Stačí ho opravdu malé množství. Pokožku ihned zhydratuje a ta vypadá mladistvějším dojmem. Opravdu znatelné výsledky jsou vidět již po pár dnech pravidelného používání. Krém se nanáší ráno a večer na dobře vyčištěnou pokožku. Má příjemnou, jemnou vůní. A co velice oceňuji, je to, že pokožku nezanechává lesklou,mastnou. Na co ovšem krém nedokáže vyzrát je hormonální akné před a v průběhu menstruace, ale i tak je akné alespoň mnohem rychleji zahojené než bez použití krému. Co mě trochu nemile překvapilo, tak to jsou malé, bílé, tvrdé částečky (daly by se přirovnat k jemnému písku) , které krém obsahuje. Nemyslím si totiž, že je úplně nejvhodnější si citlivý obličej 2x denně "dřít peelingem". Tyto částečky by se snad měli rozetřít a vstřebat, bohuzel ať jsem se snažila sebevíc, tak bezúspěšně. Avšak díky těmto částečkám mě napadlo krém zkusit použít na hýždě, na nichž se mi tvoří nevzhledné pupínky a v plavkách to samozřejmě není nic moc. A světe div se po pupíncích ani památky. Rovněž se trochu zatáhly i jizvičky po těch předchozích. Takže ženy, vy co máte stejný problém, tak hurá do toho. Oceňuji i dobrou dostupnost produktu a to nejen na internetu, ale i v klasických lékárnách.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Pomáhá / léčí
  • Zklidňuje
  • Vstřebatelnost
  • Nevoní

Dobře se roztírá , vstřebává a dostatečně hydratuje. Po natření problematické partie krém místo okamžitě zklidnil. Neštípal ani v otevřených a zanícených rankách. Malé pupínky vyléčil do dvou dnů . Po 20 dnech jsou póry a začervenání menší. Pokožka je míň bolestivá a nemám tolik hnisavých zánětu. Trochu odpudivá mi přijde vůně krému. Ale po chvíli si na ni zvyknete. Problematické místo úplně vyléčené nemám,ale citelné i viditelné je zklidněná.

Colvia Pleťový krém s colostrem a ghí máslem 50 ml

Colvia Pleťový krém s colostrem a ghí máslem 50 ml

Ověřený zákazník colvia.cz Joko

Zakoupeno v colvia.cz

Čistě přírodní a v nejvyšší kvalitě!

Medik8 Retinol 3 TR Advanced Night Serum 15 ml

Medik8 Retinol 3 TR Advanced Night Serum 15 ml

Ověřený zákazník Kosmetika Atok P. S.

Zakoupeno v Kosmetika Atok

Pleť je ráno krasně hebká a šťavnatá a to používám krátce. Mám velmi citlivou pleť často červenou a toto sérum mi vyhovuje,velká spokojenost. Určitě objednám znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Nezanechává zbarvení
  • Snadné nanášení
  • Opravdu funguje
  • Žádné

Bioaktivní CBD krém je výborný na akné. Hned po otevření
mě zaujala velmi příjemná vůně. Oceňuji že po nanesení krému nezanechává zbarvení. Je průhledný a tedy nejde vůbec vidět. Co se týká akné, zlepšení jsem viděla již po 2 dnech, kdy akné začalo mizet (kůže nebyla zarudlá). zlepšily se mi také po několika dnech i černé tečky, kterých značně ubylo. Produkt je příjemný a účinný, proto mohu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Složení
  • Vůně

Krém jsem testovala cca měsíc avšak nepocítila jsem žádný výraznější efekt, možná trochu zklidněnejší pokožka, ale nic markatního, pravděpodobně je potřeba používat produkt déle. Prošla jsem si jednorlivé složky INCI a musím říct, že složení je docela pěkné. Úplně mi nevyhovovala vůně, ale není to zas nic nepříjemného

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Funguje na akné
  • Vůně

Krém mě velice mile překvapil, že opravdu funguje. Když
Mi vyskočily pupínky nebo jiná nedokonalost na pleti, aplikovala jsem krém 2x denně ráno a večer a problém byl do 2-3 dnů pryč. Krém pokožku nedráždí naopak ji krásně hydratuje. Skvělá konzistence krému. Jediné co je u mě malý mínus tak je vůně krému ale to je jen taková drobná maličkost. Rozhodně doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Složení
  • Praktické balení
  • Nemá žádné zápory

Mohu jen doporučit je to naprosto úžasný krém na problematickou pleť mně to zbavilo mých nemylich projevů akné a teď už si připadám že mám pleť jako mladá dívka tak že kdo má problém z akné tak šup do lékárny a koupit je to velmi účinné a já jsem šťastná že sem měla možnost to vyzkoušet

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• dobře se roztírá
  • přiměřeně hydratuje
  • účinně mírní projevy akné
  • český výrobek
  • nové patentované složení
  • zatím nic

Bioaktivní CBD krém na akné značky Epiderma je český výrobek s novým patentovaným složením s účinou látkou Betudiol. Snadno se nanáší a opravdu funguje. Přiměřeně hydratuje a hlavně rychle a poměrně intenzivně zklidňuje pokožku a potlačuje projevy akné. Účinky jsou znatelné a velmi ulevují od negativních projevů akné. Krém mohu doporučit všem, které trápí akné se všemi jeho projevy.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Příjemná konzistence

Krém se dobře roztírá, pleť je více hydratovaná. Po týdnu byly vidět výsledky pupínky byly méně červené Je to sice malé balení ale vystačí na docela dlouhou dobu. Líbí se mi složení produktu v kterém je obsažená látka betul diol a ta je velmi účinná.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Nemastí pokožku
  • Pomáhá s viditelností pórů - stahuje je
  • pomáhá viditelně na akné
  • Nejsem zvyklá na příliš aromatické produkty, takže pokud nemáte rádi voňavé produkty není to zrovna pro Vás

Krém nemastí pokožku, prokazatelně zlepšuje aktivní akné, lepší černé tečky.Krém mohu pouze doporučit hlavně těm kteří mají problémy s mastící se aknózní pokožkou. Nevyhovuje mi vůně, která je na můj vkus až moc aromatická, ale po chvíli si jí člověk moc nevšímá.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Funguje
  • Jemná pleť
  • Menší balení
  • Vůně

Krém na akné omá opravdu účinné složení, které výrazně zlepšuje stav pleti. Po pravidelném používání jsou pupínky méně výrazné a pleť je mnohem čistší a jemnější. Textura krému je lehká a rychle se vstřebává, což je velké plus. Jedinou nevýhodou je jeho vůně, která mi nepřipadá příliš příjemná. Přestože vůně není ideální, výsledky stojí za to, a proto krém doporučuji všem, kteří hledají efektivní řešení na akné.

• Pěkný stav pleti po ránu,když jsem použila olej na noc.

Spokojenost s prodejcem,rychlé dodání, kvalitní výrobek. Přírodní složení, které preferuji.

Nuance Hyaluron Active sérum 30 ml

Nuance Hyaluron Active sérum 30 ml